سرمایه گذاری با درآمد ثابت

16 مرداد 1400
سپرده گذاری و مشارکت در تجارت سایت و تجارت دامینهای رند و ناب و خرید و فروش سایت آماده با درآمد بالا و سوددهی خالص 2 برابری سالانه برای سرمایه گذار و درآمد از شروع شراکت و سرمایه گذاری و امکان دریافت علی الحساب ماهیانه 5% از کل سرمایه اولیه بعنوان سود ناخالص پیشفرض که مابقی درآمد خالص حاصله(حدود40% باقیمانده) در پایان یکسال همکاری و مشارکت، محاسبه دقیق شده و تقدیم می گردد.
سرمایه از شما، کار و فعالیت برروی وبسایت فعال و پردرآمد طلاگستر از ما. بدون نیاز به حضور و یا فعالیت شما. سرمایه پذیری با هر مبلغی از 1 میلیون الی 50 میلیون تومان هر نفر.
در حال حاضر، پردرآمدترین راه درآمد میلیونی از اینترنت، فروش سایتهای آماده و سایت طراحی شده و یا خرید و فروش دامنه و تجارت دامین یا همان نام رند برای سایت میباشد.
بویژه در ایام کرونایی و پساکرونایی که اکثر مشاغل و مردم به این نتیجه و باور رسیدند که داشتن کانال تلگرام و پیج اینستاگرام، مشتری چندانی نمی آورد و دارابودن یک وبسایت خوب، بهتر از صدها پیج و کانال است و با قانون جدید محدودکردن پیام رسانها و شبکه های اجتماعی، تمایل به ایجاد سایت، افزایش میابد.
هر 1 میلیون تومان سپرده گذاری در خرید و فروش سایت و دامین= پس از کسر مالیات و مخارج و... همچنان سالانه سوددهی خالص بالا را برای مشارکت کننده مالی دارد. با عقد قرارداد رسمی محضری.
مابقی درآمد خالص حاصله، در پایان یکسال همکاری، محاسبه و همراه با اصل مبلغ اولیه، تقدیم می گردد. یعنی اصل سرمایه طی یکسال، تقریباً تا دو برابر میشود.

اگر تمایل به سپرده گذاری بلند مدت داشته و قصد دریافت ماهیانه بخشی از درآمد را ندارید، سپرده شما طی یکسال، حدود دو و نیم برابر نیز خواهد شد زیرا با درآمد ماهیانه آن نیز، خرید و فروش دامینهای بیشتری می کنیم
برای مثال: سرمایه گذاری با 5 میلیون تومان= 7 و نیم میلیون تومان، میانگین سوددهی خالص سالیانه (با حفظ سپرده اولیه. یعنی 5+7.5= 12 و نیم میلیون تومان)
سرمایه از شما، کار و تجارت سایت و دامین از ما. بدون نیاز حضوری شما.
سایت طلا گستر یک سایت رسمی و ثبت شده و مورد تأیید وزارت ارشاد میباشد که در زمینه خرید و فروش سایت یا نام رند سایت که اصطلاحاً دامنه یا دامین گفته میشود فعالیت رسمی و قانونی دارد
هزینه کل خرید هر نام رند برای سایت بهمراه تبلیغات و بازاریابی و جذب مشتری و انتقال مالکیت و.. هر چقدر که باشد، همچنان سوددهی 2 برابری خالص، صرفاً برای سپرده گذار و نیز سود خالص 2 برابری برای تیم طلاگستر را دارد.

برای مثال سپرده گذاری که 1میلیون تومان در این زمینه مشارکت می نماید تعدادی دامنه با آن خریداری می نماییم و هریک به قیمت مناسب و عرف، توسط طلاگستر فروخته میشود که سهم سپرده گذار محترم از سود خالص هریک 50 درصد میباشد که همان سپرده گذاری بلند مدت با درآمد 2 برابری میباشد
شایان ذکرست که در حال حاضر در سایت طلاگستر تعداد بسیار بالایی دامنه رند در حال فروش میباشد که این گروه با هدف گسترش کسب و کار، تا اطلاع ثانوی، سپرده گذار با حداقل 1 میلیون تومان و حداکثر 50 میلیون تومان می پذیرد.

نحوه عقد قرارداد مشارکت و سپرده گذاری با سوددهی بالا: ارسال قرارداد از طریق ایمیل یا تلگرام یا فکس، یا حضوری در محل سپرده گذار و یا محضری و سایر روشهای دلخواه سرمایه گذار محترم که خب ایمیلها بدلیل ماندگاری دائمی و اعتبار قانونی بیشتر، مناسبتر میباشند. همچنین در صورت قطعی بودن، امکان عقد قرارداد رسمی در محل کار یا حتی شهر مورد نظر سپرده گذار محترم میسر میباشد که جهت هماهنگی یا اطلاع از شرایط آن، تماس حاصل فرمایید.
یکی از مزایای سایت طلاگستر، رتبه عالی و رنک و آتوریتی آن میباشد که سبب گردیده تا هریک از دامنه هایی که به آن متصل هستند نیز دارای رنک و رتبه و آتوریتی بسیار خوبی گردند و بدین سبب، هرروز بیش از پیش، دارای محبوبیت و تقاضا از سوی مشتریان، بویژه طراحان سایتها شده و دارای مشتریان ثابت نیز میباشد
فلذا در صورت ثبت دامنه های جدید و اتصال آنها به سایت طلاگستر، دامنه ها بسیار سریع دارای رتبه و رنک میگردند و بسیار سریعتر به فروش میرسند
بعلت سابقه طولانی و داشتن درگاه پرداخت آنلاین و.. زمان بازدهی و سوددهی نیز بسیار سریع میباشد و در صورت تمایل به تبدیل به سایت و فروش با قیمت بالاتر، اجرای پروژه های طراحی سایت و فروش آنها تا دوسال نیز می انجامد که سود 4 برابری را در پی دارد.
مشاوره رایگان. تماس و پاسخگویی: شبانه روزی حتی تعطیلات.
تلفن بازار بزرگ تهران: 02155818943
مدیریت: مهندس سید محمد حسینی 09367547854
مرکز دامنه طلاگستر 09329227709
honargara@gmail.com
اطلاعات کاملتر و مشاهده نمونه قرارداد شراکت و... در:
www.talagostar.com/sherakatارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم