سرمایه گذاری با درآمد میلیونی

16 مرداد 1400
مشارکت و سرمایه گذاری با هر مبلغی از 1 میلیون تومان به بالا در تولید و فروش مجموعه فیلمهای آموزشی طراحی وبسایت با سوددهی دو برابری سالانه و برداشت سود فروش بصورت هفتگی یا ماهیانه.
مجموعه فیلمهای آموزش طراحی وبسایت توسط تیم باسابقه و حرفه ای طلاگستر به همت تیزرسازان هنرگرا در حال تولید و ایجاد میباشد که هزینه ساخت و تولید و نشر این مجموعه حدود 35 میلیون تومان میباشد.
تمامی امور از صفر تا صد یعنی تولید و توزیع و فروش و.. برعهده گروه طلاگستر میباشد.
مجموعاً حدود 70 ویدئوی آموزشی حرفه ای که هزینه تولید هرقسمت 500000 تومان و جمعاً 35 میلیون تومان میباشد که بعلت کثرت تقاضا و فروش و.. طبق تجریبات قبلی طراحان وبسایت طلاگستر در ساخت دیگر مجموعه های آموزشی، این مورد نیز سوددهی چندبرابری را دارد.
چنانچه سرمایه از 1 میلیون تومان تا 35000000 تومان دارید و یا حتی کمتر از آن، سرمایه پذیری از سوی تیزرسازان هنرگرا پذیرفته میشود. ساخت این فیلمهای آموزشی، بتدریج و حدود 2 ماه بطول می انجامد که از همان ابتدا بصورت قسمت به قسمت قابل عرضه میباشد و مشتریان و مخاطبان فراوان خود را دارد.  فلذا بازگشت سرمایه و سود، بسیار سریع و از همان شروع سرمایه گذاری و شراکت میباشد.
یعنی سرمایه گذاری با 35 میلیون تومان، برای شما ماهیانه میانگین 2 و نیم میلیون تومان و سالانه حدود 35-36 میلیون تومان و چه بسا 40 میلیون تومان نیز بازدهی و سوددهی دارد که اگر سرمایه کامل آنرا ندارید، به هر میزان که مایلید مشارکت فرمایید. که نهایتاً مجموع سرمایه های افراد دارای سرمایه کم که تمایل به سرمایه گذاری با مبلغ کم و سرمایه گذاری پرسود دارند نیز میتواند مجموع هزینه های تولید این مجموعه را تأمین کند.
محاسبه درآمد خالص حاصله و پرداخت سود فروش، بصورت هفتگی.
همچنین چنانچه پس از یکسال، تمایل به ادامه همکاری و سرمایه گذاری در دیگر مجموعه های فیلمهای آموزشی را داشته باشید، قرارداد مشارکت قابل تمدید میباشد. در غیر اینصورت، مبلغ سرمایه اولیه 35 میلیون تومان و یا هر مبلغی که در ابتدا سرمایه گذاری و شراکت نموده اید بطور کامل پرداخت و تقدیم میگردد
سایت طراحان وب طلاگستر و هنرگرا در پایگاه ساماندهی وزارت ارشاد، ثبت رسمی شده اند و دارای درگاه پرداخت اینترنتی نیز میباشند و قابل استعلام آسان و سریع هستند.
فعالیت این مجموعه همواره بصورت آنلاین و فروش اینترنتی بوده و خوشبختانه نیاز به دفتر خاصی ندارد که همین امر سبب کاهش هزینه های تولید فیملهای آموزشی گردیده و فروش اینترنتی فیلمها تأثیر بیشتری نسبت به فروش عادی دارد
سرمایه پذیری از سراسر ایران بدون محدودیت مکانی و مبلغ و...
برای مثال شراکت و سرمایه گذاری با 10 میلیون تومان و سرمایه گذاری با 20 میلیون تومان نیز پذیرفته میشود
تماس مستقیم و شبانه روزی با مدیریت، حتی تعطیلات
مهندس سید محمد حسینی 09367547854
و 09329227709
تماس: بازار بزرگ تهران 02155818943
honargara@gmail.com
سایت تیزرسازان هنرگرا:
www.honargara.com
سایت طراحان وب طلاگستر:
www.talagostar.comارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم